برندهای موجود

الماس پور ؛ عاملیت پخش محصولات شرکت Anpasi

👨‍💻 شرکت Anpasi در واقع شرکتی است که مشترکا بین ایران و چین سرمایه گذاری شده و در سال ۲۰۱۶ تاسیس گردیده است که بیشتر محصولاتی از جمله قطعات یدکی خودرو ارایه می دهد.

این خودروها شامل پژو،کیا،رنو،نیسان،مزدا،هیوندای،تویوتا،chery و JAC وتمامی خودروهای رایج در بازار ایران و چین می باشد.محصولاتی که از طریق این شرکت به فروش می رسند عمدتا شامل لوازم الکترونیکی،تجهیزات موتور ، قطعات شاسی ،قطعات انژکتوری و انواع کوئل خودرو می باشند.

الماس پور در حوزه کار ، اول بر روی کیفیت محصول و رضایتمندی مشتری از محصول و سپس داشتن صداقت و حسن نیت در کسب و کار تاکید داریم.تا با استفاده از فرصت ها و چالش ها بهترین محصول از نظر کیفیت و قیمت را به مشتری ارایه دهیم.

همچنین سعی داریم از سفارش ، تولید، حمل و نقل محصول گرفته تا خدمات پس از فروش بهترین خدمات را به مشتری خود ارایه دهیم و محصولاتی با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت را به مشتری ارایه دهیم و از بازار و منافع مشتریان خود حفاظت نماییم. و اما در زمینه خدمات پس از فروش باید گفت که ما نهایت تلاش خود را می کنیم که بهترین خدمات را ارایه دهیم و رضایتمندی مشتری را جلب نماییم.در واقع رضایت مشتری قوه ی محرکه ماست.

پخش و بازرگانی الماس پور با افتخار انواع کوئل های شرکت Anpasi را در سبد پخش مویرگی خود قرار داده است .

الماس پور

پخش و بازرگانی الماس پور 💎 الماس پور نماینده استان قم شرکت های : امیرنیا ، لامپ عقاب ، لنت G.S.S ، شمعPMQ ، ابری ، MWH ، اینه کوشاور ، سمن شیمی ، جعبه فرمان MBC مبنا قطعه ، لاهیجان ، مفصل سازان راوین و ….. 👌 پخش محصولات : باباپارت ، سامفر ، سوخت اما ، چسب غفاری ، عظام ، والئو ، مهرتابش ، روئین صنعت ، چراغ های فن اوران ، ایمن تک ، اینه کاوج و ... 👌 پخش انواع شمع : شمع NGK ، شمع بوش ، شمع نور ، شمع PMQ ، شمع MWH ، شمع اورجینال رنو ، شمع اکیوم ، شمع اورجینال پژو ، شمع اورجینال زانتیا سیتروئن 👌 پخش کیت کلاج و لوازم یدکی ایرانخودرو سایپا به کانال ما در تلگرام بپیوندید 👈 T.me/almaspour

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه الماس پور

اکنون می توانید از طریق کانال تلگرام ما را دنبال کنید

عضویت در کانال
بستن