برندهای موجود

الماس پور ؛ پخش محصولات شرکت بهرام الکترونیک

🆕️ شرکت بهرام الکترونیک گستر در سال ۱۳۵۹ در تهران با تولید بالاست الکترومغناطیسی برای لامپ های فلورسنت با نام ترانس بهرام تاسیس شد.

شرکت بهرام الکترونیک گستر شرکت صنعتی مستقل با تمرکز بر طراحی و تولید قطعات الکتریکی/ الکترونیکی خودرو است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین توانمند دارای قابلیت عمق ساخت داخل قابل توجهی در فرآیندهای مرتبط از جمله پدیدآوری محصول، تولید، مونتاژ تست و کنترل می باشد.

  • در سال ۱۳۶۰ با هدف تولید و مونتاژ قطعات الکتریکی و الکترونیکی مانند ترانسفورماتورها و قطعات برقی خودرو اعم از: انواع رله و فلاشرها و … در قالب شرکت با مسئولیت محدود، فعالیت خود را گسترش داد و در سال ۱۳۶۷ با خودروسازان بزرگ کشور مانند ایران خودرو و ایران خودرو دیزل قرارداد تولید محصولات الکترونیکی خودرو را منعقد کرد.
  • در سال ۱۳۷۳ با تغییر به شرکت سهامی خاص و با نام بهرام الکترونیک گستر، خطوط تولید برای انواع قطعات الکتریکی و الکترونیکی خودروهای سبک و سنگین ساماندهی شد.
  • در سال ۱۳۷۶بر اساس تجربیات کسب شده و تحقیقات گسترده موفق به دریافت تاییدیه کویل پرایدی از کیا موتورز شد.
  • در ۱۳۷۸ موفق به دریافت گواهینامه QS9000 گردید.
  • در سال۱۳۸۳ قراردادی را با شرکت ایران خودرو برای تولید کویلBEA04  که در بسیاری از موتورهای انژکتوری استفاده می‌شود منعقد نمود. کویل ساژم مبنای طراحی این محصول بود.
  • در سال ۱۳۸۴ تاییدیه Valeo برای فرآیندتولید و مونتاژ  ماژول کنترل فن را دریافت کرد.
  • در سال ۱۳۹۰ به دنبال بهبود مستمر در سیستم مدیریت کیفیت، موفق به دریافت گواهینامه ISO/TS 16949  نائل گردید.
  • در سال ۱۳۹۵ طراحی کویل موتور TU5 در دستورکار شرکت قرار گرفت و در سال ۱۳۹۶ تولید انبوه آن آغاز شد.
  • در خرداد سال ۱۴۰۰ موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت IATF 16949 شد.

عمده محصولات تولیدی شرکت

کویل های مربوط به موتور EF7

کویل های مربوط به موتور TU5 ( بوش و زیمنس )

کویل موتور XU7 (ساژم، زیمنس و بوش)

کویل خودروی شاهین

کویل  خودروهای پراید، تیبا، ساینا و کوییک

ماژول کنترل دمای سیستم تهویه پژو

انواع رله فلاشر برای خودروهای سبک و سنگین

رله برف پاک کن و رله دوبل برای خودروهای هوندا، پیکان، پراید و پژو

این شرکت با تکیه بر تجربه و دانش منحصر بفرد متخصصین خود، قادر به طراحی و تولید انواع کویل و محصولات الکترونیکی خودرو است و در حال حاضر برنامه تکوین محصولات جدید مانند کویل موتور TU5+  و کویل موتور XU7  را در دستور کار خود دارد.

خط‌مشی کیفیت شرکت بهرام الکترونیک گستر

  • شرکت بهرام الکترونیک گستر تولید کننده قطعات الکترونیکی و الکتریکی خودروهای سنگین و سواری و موتورسیکلت، استراتژی های کیفی خود را معرفی می کند:“بهبود مستمر کیفیت محصولات بهترین سیاست است، بنابراین ما این هدف را دنبال کردیم.”ما بر این باوریم که با بهبود مستمر سطح کیفی محصولات، رضایتمندی مشتریان نیز حاصل خواهد شد. در همین راستا؛ سیستم مدیریت کیفیت خود را ازQS9000 به IATF16949 بروزرسانی و ارتقاء داده ایم، مضافا اینکه این شرکت گریدهای کیفی مورد قبول مشتریان خودروساز داخلی را در کارنامه خود دارد.ما در بازاریابی خود کیفیت را مبنای اعتماد و تعهد با  مشتریان خود را در نظر می گیریم و تمام تلاش خود را برای برآوردن آنها انجام می دهیم.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه الماس پور

اکنون می توانید از طریق کانال تلگرام ما را دنبال کنید

عضویت در کانال
بستن