اخبار

تولد چهارمین خودروساز بزرگ جهان

📰 PSA و FCA با یکدیگر ادغام می شوند. PSA که کمپانی مادر پژو است، با ادغام با فیات کرایسلر باعث ایجاد چهارمین خودروساز بزرگ جهان می شود.

به گزارش الماسپور و به نقل از کلیک، شرکت های PSA و FCA با یکدیگر ادغام شده و یک شرکت جدید تاسیس می شود. هر یک از این شرکت ها، سهمی ۵۰ درصدی در شرکت جدید خواهند داشت. این دو برند به صورت سالانه ۸٫۷ میلیون خودرو تولید می کنند. این شرکت جدید پس از ۴ سال به ۸۰ درصد تولید دست پیدا می کند و باعث صرفه جویی ۲٫۸ میلیارد یورویی در هزینه ها می شود.

بر اساس گزارش مالی سال گذشته میلادی، مجموع درآمد این برندها به ۱۷۰ میلیارد یورو می رسد و سود آن ها بیش از ۱۱ میلیارد یورو است. شرکت جدید که چهارمین خودروساز بزرگ جهان محسوب می شود، در هلند تاسیس شده و سهام آن در بازار بورس نیویورک، میلان و پاریس عرضه می شود.

ادغام PSA و FCA

بر اساس این قرارداد، شرکت جدید دارای ۱۱ عضو هیئت مدیره خواهد بود. ۵ عضو از سوی FCA و ۵ عضو از سوی PSA انتخاب می شود و عضو یازدهم، Carlos Tavares است. آقای Tavares به مدت ۵ سال سمت مدیر اجرایی را بر عهده خواهد داشت.

واکسول و اپل در سال ۲۰۱۷ توسط PSA خریداری شدند. این برندها متعلق به جنرال موتورز بودند. شرکت جدید ایجاد شده، انقلابی در صنعت خودرو ایجاد خواهد کرد. تمام برندهای حاضر در قرارداد، شاهد بهینه شدن تولید و کاهش هزینه های خود خواهند بود.

الماس پور

پخش و بازرگانی الماس پور 💎 الماس پور نماینده استان قم شرکت های : امیرنیا ، لامپ عقاب ، لنت G.S.S ، شمعPMQ ، ابری ، MWH ، اینه کوشاور ، سمن شیمی ، جعبه فرمان MBC مبنا قطعه ، لاهیجان ، مفصل سازان راوین و ….. 👌 پخش محصولات : باباپارت ، سامفر ، سوخت اما ، چسب غفاری ، عظام ، والئو ، مهرتابش ، روئین صنعت ، چراغ های فن اوران ، ایمن تک ، اینه کاوج و ... 👌 پخش انواع شمع : شمع NGK ، شمع بوش ، شمع نور ، شمع PMQ ، شمع MWH ، شمع اورجینال رنو ، شمع اکیوم ، شمع اورجینال پژو ، شمع اورجینال زانتیا سیتروئن 👌 پخش کیت کلاج و لوازم یدکی ایرانخودرو سایپا به کانال ما در تلگرام بپیوندید 👈 T.me/almaspour

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه الماس پور

اکنون می توانید از طریق کانال تلگرام ما را دنبال کنید

عضویت در کانال
بستن