شرایط گارانتی محصولات

دوستان گرامی ؛

🌸 سعی ما بر آن است که قطعاتی با کیفیت جهت رونق کسب و کار دوستان و همکاران گرامی با قیمت مناسب همراه با رضایت مصرف کنندگان گرامی را در اختیار شما قرار دهیم . الماس پور اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که پخش الماس پور برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت ، تنها با شرکت‌های تولید کننده معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند ، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده یا تولید با کیفیت داخلی هستند را از ما خریداری می‌کنند.

〽️ برای ما فرقی نمیکند چه کالایی و چه تعدادی خرید میکنید ، شما حتی یک قلم کالا یا هر تعدادی بخواهید به یک قیمت فاکتور میشود . به خاطر رضایت شما هیچ کالایی را به صورت سبد به مشتریانمان تحمیل نمی کنیم .

📈 رضایت شما عزیزان از هر چیزی برای ما مهم تر است .

📦 کلیه قطعاتی که در سبد پخش ما قرار دارد کالاهایی با کیفیت و قیمت مناسب با کمترین مرجویی میباشد .

👌 البته برندهای خاصی در سبد پخش ما قرار دارد که متاسفانه فقط به خاطر درخواست دوستان ارائه میشود . این کالاها مورد تایید ما نمیباشد و فقط به خاطر درخواست همکاران عزیز ارائه میشود . کلیه قطعات تا حد امکان با قیمت مناسب ارائه میشود . جنسی که اصل نبوده یا کیفیت بالایی ندارد به اطلاع مشتری رسیده و سپس فاکتور میشود. رضایت همکاران و دوستان

گرامی اصل همیشگی کسب و کار ما میباشد. 🌸 از همه مهم تر فروش برای مشتریان ثابت همیشه باز است .

🥇 از انجایی که رضایت و ارامش مشتریانمان مهمترین فاکتور در روند کاری ما می باشد لطفا در صورت عدم رضایت از کیفیت هر قطعه ای که از ما خریداری میفرمایید ، در صورتی که از تاریخ فاکتور بیشتر از ۴۸ ساعت نگذشته باشه بدون هرگونه تعارف و رودربایستی جنس را مرجوع فرمایید ، هیچ مشکلی در قبول مرجوعی جنس نو در صورت سلامت بسته بندی و عدم نصب قطعه نمی باشد .

✍ ضمن تشکر از حسن انتخاب شما ، خواهشمند است توجه فرمایید : شرایط کالاهای دارای گارانتی و مرجویی عرضه شده به شرح زیر میباشد ، ضمن اینکه کارکرد اجناس شامل ۱ – انواع کیت کلاچ ۲ – اجناس شرکتی سایپا ۳ – اجناس شرکتی ایساکو ضمانت نداشته و فقط شامل ضمانت اصل بودن می باشند و هیچ گونه گارانتی و ضمانتی ندارند .

🛠 صدمات ناشی از استفاده در شرایط غیر متعارف و غیر استاندارد یا حوادث غیر مترقبه و صدمات فیزیکی و عیوب فنی ایجاد شده در اثر ضربه ، آتش سوزی، ورود مایعات و سیالات به داخل بعضی از قطعات ، نوسانات برق ، مواد شیمیایی و استفاده غلط ، وجود آثار تعمیرات توسط اشخاص غیر مجاز ، هرگونه ایراد ناشی از جا به جایی ، باربری ، شکستگی و ترکیدگی که موجب اختلال در کارکرد قطعه می باشد گارانتی را باطل میکنند و جزء تعهدات گارانتی و مرجویی نمی باشد .

💥🧾 توجه داشته باشید که تشخیص موارد فوق به عهده کارشناسان شرکت های تولیدی خواهد بود و محاسبه تاریخ اجناسی که گارانتی دارند از تاریخ فاکتور و یا تاریخ روی محصول تا اتمام گارانتی نهایتا یک سال میباشد . توجه داشته باشید گارانتی فوق در صورت تایید فقط شامل تعویض قطعه میباشد و هیچگونه هزینه دیگری پرداخت نمیشود .

🌸 همکاران و دوستان گرامی قبلا از بذل توجه شما دوستان و همکاران گرامی کمال تشکر را داریم .