برندهای موجود,  ساخت ایران

الماس پور ؛عاملیت و پخش محصولات شرکت ایران گداخت

شرکت ایران گداخت که در سال ۱۳۶۳ تاسیس گردید بعنوان اولین تولید کننده واتر پمپ خودروهای سبک و سنگین می باشد . بدلیل برخورداری از کیفیت برتر و با اخذ کلیه استانداردهای سیستمی و الزامات مشتری ، محصولات تولیدی این شرکت از سال ۱۳۷۴ در خطوط تولید ایران خودرو و سایپا ( مگاموتور ) مورد استفاده قرار گرفته است .


همچنین شرکت های تامین کننده خدمات پس از فروش این خودرو سازان شامل ایساکو و سایپا یدک نیز برای سالیان متمادیست که از محصولات این شرکت استفاده می نمایند .
این مجموعه با دارا بودن سالنهای ریخته گری قطعات – ماشین کاری – مونتاژ و مجموعه آزمایشگاهی ، کلیه فرایند تولید را در مجموعه کارخانجات ایران گداخت انجام داده و با استفاده از تجهیزات کاملاً به روز تولیدی و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات و سیستم های کنترلی و آزمایشگاهی و همچنین با بهره گیری از استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001 : 2015 ، محصولات تولیدی خود را مطابق با استانداردهای کیفی خودرو ، جهت بازارهای داخلی و بالاخص صادراتی ، تولید و عرضه می نماید .

بازرگانی الماس پور ؛با افتخار محصولات شرکت فوق را در سبد پخش خود قرار داده است و با کیفیت ترین محصولات تولیدی ایران را به دست فروشگاه داران عزیز میرساند .

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه الماس پور

اکنون می توانید از طریق کانال تلگرام ما را دنبال کنید

عضویت در کانال
بستن