برندهای موجود

پخش محصولات شرکت ایران پژوهش ، رله های الکترونیکی خودرو

👨‍💻 الماس پور با افتخار بهترین محصولات ایرانی را گرد هم اورده و در پخش مویرگی خود قرار داده است .

شرکت ایران پژوهش تولید محصول استراتژیک خود یعنی رله‌های الکترونیکی را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرد و حتی همزمان با ورود نخستین خودروهای پراید به ایران برخی قطعات آن به صورت مهندسی معکوس در این شرکت طراحی و تولید شد.
در طی ۳۰ سال فعالیت «ایران پژوهش» با تمرکز روی تحقیق و توسعه و با استراتژی تولید محصولات با کیفیت ایرانی بخش عمده صنایع خودرویی ایران را در تامین قطعاتی مانند رگولاتورهای ولتاژ، تجهیزات الکترونیکی دینام و تجهیزات راهنما و … تغذیه کرده است. محصولات ایران پژوهش به دلیل کیفیت ساخت و طول عمر بالا همواره در زمره معتبرترین برندهای بازار قطعات خودرو به شمار می‌آمده‌اند. همچنین مدل تولید در این شرکت صنعتی به دلیل تمرکز روی تفکر حل مساله، تحول و نوآوری محصولی همواره مورد مثال موفق بخش خصوصی صنعت خودروسازی ایران قرار داشته است. تنها یکی از محصولات این شرکت در تیراژ هشت میلیونی تولید شده که نشان دهنده میزان موفقیت آن است.

قطعات شرکت ایران پژوهش هم‌اکنون در خودروهای دوگانه سوز نیز به شکلی وسیع مورد استفاده قرار می‌گیرد. کیفیت بالای این قطعات باعث شده که قطعات ایران پژوهش به جز استفاده‌های صنعتی در بازار خدمات پس از فروش نیز از استقبال خوب مشتریان برخوردار شود.
در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نفر در این شرکت مشغول به کار هستند.
ایران پژوهش همچنین نخستین شرکت قطعه‌ساز خودرو در ایران است که گواهینامه‌های ISO و ISO/TS را دریافت کرده است.
سابقه صنعتی موفق و نوآوری محصولی، شرکت ایران پژوهش را همواره در لبه تولید محصولات تازه صنعت خودرو در ایران قرار داده ضمن اینکه با تکمیل فازهای جدید توسعه و تکمیل خطوط تولیدمدرن و رباتیک، محصولات جدیدی در برنامه‌ریزی تولید قرار گرفته‌اند.

۲ دیدگاه

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه الماس پور

اکنون می توانید از طریق کانال تلگرام ما را دنبال کنید

عضویت در کانال
بستن