برندهای موجود

پخش محصولات شرکت MSR

👨‍💻

شرکت مفصل سازان راوین سال ۱۳۸۹ در شهر تبریز با تولید انبوه انواع بال پین سیبک خودروهای سواری فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به توان بالای محصولات به سرعت بر تعداد مشتریان شرکت افزوده شده و با تولید بیش از ۵ میلیون بال پین در سال با استفاده از ۱۰ دستگاهCNC تراش مخصوص و انجام مراحل فورج، ماشین کاری، عملیات حرارتی و رولینگ و برنشینگ به عنوان بزرگترین سازنده بال پین در کشور مطرح گردید.

دریافت تاییدیه خودروسازان برای محصولات تولیدی این شرکت و حجم زیاد داخلی سازی و بهینه سازی فرآیند تولید موجب شده است که رشد تولید بال پین در مجموعه بسیار بالا باشد.

خلاء موجود در بازار قطعات جلوبندی و عدم ارائه سیبک با استاندارهای جهانی و با قیمت رقابتی و مناسب، مدیران شرکت را بر آن داشت تا با تجربه بیش از یک دهه مدیریت شرکت هایی با گرید A ساپکو که در آنجا برای اولین بار موفق به اخذ تاییدیه پژو، رنو و کیاموتورز گردیده بودند، در شرکت مفصل سازان راوین اقدام به تولید انبوه سیبک با کیفیتی منحصر بفرد و با حداقل قیمت تمام شده بنمایند.

استفاده از تجربه ارزشمند یک دهه حضور در راس هرم مدیریت، طراحی و تولید سیبک به همراه دانش فنی زیاد و تجهیز واحد کنترل کیفی با بروزترین دستگاه های تست قطعات جلوبندی در خاورمیانه به همراه تولید داخلی اکثریت مراحل از فورج تا تزریق لاستیک و پلاستیک تحت نظارت و کنترل سخت گیرانه باعث شده تا این شرکت قابلیت ارائه محصولات با گارانتی حدود دو سال برای اولین بار در ایران را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

گستره محصولات این شرکت در نوع خود در ایران بی نظیر بوده و حتی شامل انواع طبق خودروهای پژو ۲۰۶، تندر۹۰، تیبا و … می گردد.

به دلیل حساسیت زیاد قطعات لاستیکی مورد استفاده در سیبک ها مانند بوش های طبق، امکانات تزریق و پخت لاستیک و برش های مورد نیاز در داخل شرکت فراهم گردیده تا با اطمینان بگوییم:

((اولویت ما، ایمنی شماست))

👨‍💻 با افتخار پخش و بازرگانی الماس پور پخش محصولات شرکت مفصل سازان راوین MSR را در سبد پخش مویرگی خود قرار داده است

الماس پور

💎 پخش و بازرگانی الماس پور پخش محصولات شرکت های : امیرنیا ، لاهیجان ، مفصل سازان راوین MSR ، رفیع نیا ، لامپ عقاب ، لامپ MKS ، لنت G.S.S ، پارس ، امکو ، شیشه بالابر ابری ، اینه کوشاور ، اینه کاوج ، اینه پیشگام ، سمن شیمی ، باباپارت ، جعبه فرمان MBC ، جک مدد رویان ، کابل PKC سبزوار ، ایران پژوهش ، اکسل رویین صنعت ، اسپری انژکتور GKT ، اسپری انژکتور M-Toosi ، اسپری انژکتور STP ، سوزن انژکتور TS ، فنر‌ لول زمان فنر و امید فنر ، MWH ، سوخت اما ، واترپمپ پارسیان ، بلبرینگ ODM ، عظام ، ایمن تک ، اتحاد موتور ، رادیکال ، مهر تابش ، بتا سرامد BIG ، کمک کوشاوران ، چراغ های فن اوران ، هرینگتون ، انواع کوئل ، چسب غفاری و رازی و ... 👌 پخش شمع NGK ، شمع بوش ، شمع نور ، شمع PMQ ، شمع اورجینال رنو ، شمع اکیوم ، شمع هلا ، شمع موبیز و ... 👌 پخش کیت کلاج والئو ، سکو ، عظام ، شایان ، ایسین

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه الماس پور

اکنون می توانید از طریق کانال تلگرام ما را دنبال کنید

عضویت در کانال
بستن