اخبار,  دنیای خودرو

پراید با ظاهر جدید از یونان سردرآورد! + عکس

👨‍💻 عکسی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال همرسانی و دست به دست شدن است که پراید و به بیان دقیق تر پراید وانت را با ظاهری جدید به تصویر می کشد و ادعا شده است که این خودرو در کشور یونان تولید می شود.

به گزارش الماس پور به نقل از کاماپرس، پراید خودرو خاطره انگیز طبقه کم درآمد که انتقادات فراوانی به استحکام آن وارد میشد و بر اساس برخی دیدگاه ها یکی از علت های بالا بودن نرخ مرگ و میر در تصادفات ایران به حساب می آمد، امسال به صورت کامل از خط تولید شرکت سایپا خارج شد اما پراید وانت یا همان سایپا ۱۵۱ کماکان در حال تولید است.

پراید در زمان تولید خود به برخی کشورها از جمله عراق صادر شده بود اما به نظر نمی رسید این خودرو جز معدودی از کشورهای خاورمیانه یا آفریقایی آن هم به صورت محدود، مشتری دیگری پیدا کند.

حالا تصویری از خودرویی با شباهت غیرقابل انکار با پراید در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که در واقع نوعی پراید وانت است و گویا این خودرو با نام پونی در یونان به تولید رسیده است. این خودرو از نظر نمای جلو با چراغ ها و جلوپنجره پرایدی، دقیقا تداعی کننده محصول وطنی است! در مورد مشخصات فنی این خودرو اطلاعی در دست نیست که بتوان این خودرو را با قاطعیت همان پراید دانست.

چنانچه این خبر صحت داشته باشد باید گفت پراید حاضر نیست به سادگی عرصه را خالی کند و از میدان صنعت خودرو جهان حذف شود.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه الماس پور

اکنون می توانید از طریق کانال تلگرام ما را دنبال کنید

عضویت در کانال
بستن