اخبار

پوشاندن پلاک بی‌فایده است!

📰 با توجه به گفته‌های رئیس مرکز اجراییات پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا زنجیر انداختن، نصب طلق‌ یا قاب‌های شیشه‌ای بر روی پلاک موتور یا ماشین بی‌فایده است.

رئیس مرکز اجراییات پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در خصوص پوشاندن پلاک خودروها گفت: « این کار بی‌فایده است چرا که دوربین‌های پلاک‌خوان دارای نرم‌افزاری هستند که می‌توانند عکس‌های متفاوتی از محیط و وسیله نقلیه متخلف در زاویه‌های مختلف بگیرند و بعد از تطبیق با پلاک‌های ثبت شده در سامانه، تخلفات افراد را به شماره تلفن‌ صاحب خودرو اعلام کنند.»

pelak1234.jpg

منبع: بولتن نیوز

برخورد جدی پلیس با خودروهای پلاک مخدوش

رئیس پلیس راه شرق استان تهران از جریمه و توقیف خودروهایی خبر داد که مالکان آنها اقدام به مخدوش و مخفی کردن پلاک خودرو کرده بودند.

سرهنگ سیاوش محبی اظهارکرد: از روز گذشته طرح برخورد با خودروهایی که اقدام به مخدوش کردن پلاک خود می‌کنند، در سطح محورهای مواصلاتی شرق استان تهران آغاز شده است.

وی اضافه کرد: این طرح تا پایان آبان ماه اجرا می‌شود و پس از آن نیز احتمال تمدید طرح وجود دارد.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: از زمان آغاز اجرای این طرح تاکنون حدود ۲۰ خودرو که پلاک مخدوش داشتند، به پارکینگ منتقل شدند و تعدادی اتوبوس نیز که همین مشکل را داشتند، به دلیل حضور مسافر جریمه سنگین شدند و به آنها اخطار داده شد، که در صورت تکرار خودرویشان به پارکینگ منتقل می‌شود.

منبع: مهر

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه الماس پور

اکنون می توانید از طریق کانال تلگرام ما را دنبال کنید

عضویت در کانال
بستن