زمینه فعالیت شرکت چکاد ، تهیه قطعات از شرکت های معتبر و دارای نام تجاری و گرید A از ساپکو در سراسر کشور می باشد ، و پس از بسته بندی در جعبه های مخصوص با طرح ثبت شده و مختص این شرکت با لوگوی تجاری چکاد به سراسر ایران توزیع می کند.

شرکت بازرگانی چکاد از سال 1381 فعالیت خود را در عرصه صنعت بسته بندی قطعات خودرو آغاز نمود و در سال 1391 ، موفق به ثبت رسمی نام تجاری خود با فعالیت در زمینه تهیه و بسته بندی لوازم یدکی خودرو از قبیل پژو و ال 90 و زانتیا ، شد.

شرکت چکاد ، عرضه کننده قطعات یدکی خودرو در سال 1392 ، فعالیت خود را فراتر از تهران در شهرستان نیز آغاز نمود و با اهداء نمایندگی در شهرستان ها ، بصورت عمده در دسترس مصرف کنندگان خود قرار گرفت.

شرکت چکاد موفق به ایجاد تنوع در زمینه لوازم یدکی خودرو نظیر پژو، ال 90 و زانتیا در گروه های جلوبندی، گیربکس، قطعات برقی، قطعات انژکتور، انواع شیلنگ، مجموعه تعلیق، پمپ ها و ….. با بیش از 770 نوع قطعه ، شده است و با این تنوع محصول دارای سهم بسزایی از فروش عمده در بازار صنعت لوازم یدکی خودرو میباشد.

هدف تعالی شرکت چکاد در بازار لوازم یدکی خودرو ، تامین کیفیت ، گارانتی ، بسته بندی بهینه، و احترام به حقوق مصرف کننده با حفظ حمایت از تولید کنندگان قطعات یدکی خودرو میباشد، و همواره حفظ منافع مشتریان و مصرف کنندگان در راس امور و سیاست های شرکت میباشد.

پخش و بازرگانی الماس پور با افتخار محصولات شرکت چکاد را در سبد پخش مویرگی خود قرار داده است .

نمایش 1–12 از 14 نتیجه