درباره موفقیت ما

از سال ۱۳۷۰ شروع به‌ کار کردیم و هدف ما دسترسی راحت تر و ارزانتر ، برای تهیه لوازم یدکی مورد نیاز فروشگاه های لوازم یدکی خودرو بوده است . اما چطور؟ بهترین برندهای لوازم یدکی خودرو را که بیش از ۱۲۰۰۰هزار قطعه یدکی میباشد را در یک مجموعه کنار هم جمع اوری کردیم برای دسترسی و تهیه راحت تر همکاران گرامی ، همچنین میلیون ها قطعه یدکی با کیفیت را در این چند سال به دست مصرف کنندگان رساندیم .

ما پخش و بازرگانی الماس پور هستیم . هدف اصلی ما رساندن قطعه باکیفیت و ارزان قیمت به دست فروشگاه ها و مصرف کنندگان گرامی است . اما چطور؟

پخش الماس پور از تابستان ۱۳۷۰ با یک موتور گازی برای یک شروع تازه پا به عرصه پخش لوازم یدکی خودرو گذاشت.

می‌خواستیم به مغازه های لوازم یدکی کمک کنیم تا دسترسی راحت تری به قطعات با کیفیت و ارزان داشته باشند. پس دست به‌کار شدیم.

سال ۱۳۷۵ _ تولید قطعات لاستیکی

تقریبا ۵ سال از کار ما گذشت که شروع به تولید قطعات لاستیکی پیکان ، قطعات و پکینگ های کلاج و ترمز کردیم . کم کم شروع به تولید قطعات لاستیکی و انواع گردگیر های مصرفی کردیم ، همیشه کیفیت مدنظر ما بود . بهترین اورینگ ها را تولید میکردیم . انواع لاستیک های کاربراتور و بوستر از تولیدات دیگر ما بود . انواع قطعات با کیفیت بالا به دست مصرف کنندگان می رسید .

سال ۱۳۸۲ _ تولید مایعات خودرو

با توجه به کم مصرف شدن لوازم لاستیکی پیکان و به دلیل استقبال خوب همکارها شروع به تولید مایعات خودرو کردیم ، تصمیم گرفتیم در کنار تولیدات لاستیکی انواع آب باطری ، آب رادیاتور ، مایع شیشه شوی و آب مقطر تولید کنیم . باکیفیت ترین آب رادیاتور را تولید کردیم و به دست مصرف کنندگان رساندیم ، از اولین تولیدکنندگان آب رادیاتور نانو در ایران بودیم . فراموش کردم بگم این اتفاقات تا الآن توی شهر قم رقم خورده بود. حالا زمان آن رسیده بود که پخش مویرگی خود را از استان قم خارج کنیم اولین شهر دلیجان و محلات بود و اولین نماینده در شهر دلیجان .

سال ۱۳۸۷ _ شروعی دوباره با کنار گذاشتن درآمد عالی !

در تابستان ۱۳۸۷ تصمیمی گرفتیم که مسیر کار را تغییر داد ، تصمیم گرفتیم از مسیر تولید خارج شویم و به پخش مویرگی وارد شویم با توجه به تجربه گذشت بهترین برندهای بازار را شناسایی کردیم شروع به دریافت نمایندگی کردیم ، اولین نمایندگی را گرفتیم بهترین برند تولیدی و وارداتی لامپ خودرو در بازار ایران ، که هنوز در حال کار هستیم . روزها گذشت برندها بیشتر شد و پخش فعال تر ، هم اکنون بالای ۱۰۰ برند برتر تولید کننده قطعات خودرو و ۱۲۰۰۰ قلم کالا را پخش می کنیم . در کل ایران همکارانی داریم و کالاهای آنها را تامین میکنیم حتی به کشورهای همچون عراق ، افغانستان و پاکستان ارسال کالا داریم .

روش کسب در آمد

هدف اصلی ما توزیع محصولات باکیفیت و ارزان قیمت است و هر کالایی را به خاطر سود بیشتر در سبد پخش مویرگی خود قرار نمی دهیم .

روش دریافت وجه از مشتری

پرداختی فاکتور شما به صورت حضوری بعد از تحویل و یا از طریق واریز آنلاین و دریافت سفارش در شهر خود انجام می‌شود. مشتریان قدیمی می‌توانند به صورت چک و پرداخت شرایطی خرید های خود را انجام دهند ، همچنین می‌توانند از تخفیف های محصولات استفاده کنند .

روش تحویل محصول به مشتری

محصولات به صورت حضوری و یا ارسال درب مغازه انجام می‌شود در خارج استان محصولات توسط باربری های معتبر انجام می‌شود ، خریدهای بالا به صورت یکجا تحویل فروشگاه ها در سراسر ایران می‌شود.

روش پشتیبانی محصولات

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته و در ۳۶۵ روز سال از طریق بخش ارسال تیکت ، با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما ارسال کنیم. گارانتی محصولات طبق دستورالعمل های شرکت ها انجام می‌شود و اصالت کالا ها تضمین می‌شود.

بازگشت وجه در صورت وجود مشکل

در صورت وجود مشکل در هر یک از محصولات خریداری شده، پخش و بازرگانی الماس پور تمامی وجه پرداخت شده و یا کالای مورد نظر را تعویض خواهد کرد . گارانتی بازگشت وجه شامل مشکلاتی خواهد بود که قادر به حل آن‌ها نباشیم.

چرا رنگ ابی در طراحی سایت ؟

بررسی‌ها در ایالات متحده و اروپا نشان می‌دهد که آبی رنگی است که معمولاً با هارمونی، وفاداری، اطمینان، فاصله، بی‌نهایتی، تخیل، سرماخوردگی و گاهی با غم همراه است. در نظرسنجی‌های افکار عمومی ایالات متحده و اروپا این محبوب‌ترین رنگ است، تقریباً نیمی از زنان و مردان به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می‌کنند. همین نظرسنجی‌ها همچنین نشان داد که آبی رنگی است که بیشترین ارتباط را با مردان داشت، دقیقاً جلوتر از سیاه، و همچنین رنگی بود که بیشتر با هوش، دانش، آرامش و تمرکز همراه بود.

ما پخش الماس پور هستیم .